Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie podobnych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To także całe co niemiara imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.